O NAS

Cześć!

Tu Asia i Mateusz.

Jesteśmy przede wszystkim rodzicami, a „Moonio” to słowo, które słyszeliśmy przez kilka miesięcy z ust naszej córki. Właśnie stąd wziął się pomysł na nazwę naszego projektu. A sama idea platformy z artykułami handmade dla najmłodszych narodziła się podczas poszukiwań wyjątkowych produktów, kompletując wyprawkę i urządzając wnętrze pokoju naszego dziecka.

Dlaczego MOONIO?

Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której będziemy mogli prezentować oraz dostarczać dzieciom i rodzicom ręcznie robione, unikatowe produkty – tworzone od serca. Jednocześnie chcemy zrzeszać w jednym miejscu pasjonatów, za którymi stoi talent i ogrom kreatywności.

Dlaczego rękodzieło?

Unikalność

Każdy wykonany ręcznie produkt jest na swój sposób wyjątkowy. Nawet, gdy powtarzamy schemat, to nigdy nie powstaną w 100% dwa identyczne egzemplarze. Decydując się na rękodzieło, możesz być pewny, że wybierasz unikat.

Detale

Ręcznie wykonane produkty charakteryzują się starannością i dbałością o każdy szczegół. Rękodzielnicy mają we krwi dopieszczanie najdrobniejszego detalu. Za stworzeniem nawet najmniejszego elementu stoi nie tylko poświęcony czas, ale także umiejętności oraz serce, dlatego każde z dzieł jest tak niezwykłe!⠀

Jakość

Ogromną zaletą rękodzieła jest indywidualne podejście do każdego produktu, które przekłada się na jakość i wykończenie. Staranny dobór materiałów oraz niemasowa produkcja sprzyja powstawaniu wysokogatunkowego przedmiotu, który posłuży na lata.

Zakup rękodzieła to coś więcej niż wybranie lepszej jakości. To docenienie pracy i twórczości naszych polskich artystów.

I TO właśnie znajdziecie w MOONIO.PL.

Produkty z duszą, których nie spotkacie nigdzie indziej. ⁣⁣